KONST / Litografier / Färglitografi 9262550
*
nr 926 2550
Färglitografi
Beck & Ljung, 1982, 5/190, bladets mått: 29x29
Följerätt
Utrop:
500 kr
Såld:
700 kr
Sista tid för bud online:
måndag 24 november 2014
kl 20:16:20
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
22/11 11:18:20
1
100 kr
22/11 23:07:48
2
500 kr
23/11 17:43:32
3
350 kr
23/11 17:43:32
2
400 kr (Budbetjänt)
23/11 17:43:53
3
450 kr
23/11 17:43:53
2
500 kr (Budbetjänt)
23/11 17:44:43
3
600 kr
24/11 18:14:35
4
Vinnande bud
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: beck & ljung färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43
-
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12
-
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38
*
Färglitografi
Läs om budbetjänten
nr 926 2550
Färglitografi
Beck & Ljung, 1982, 5/190, bladets mått: 29x29
| Följerätt | |
|---|---|
| Utrop: | 500 kr |
| Såld: | 700 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 24 november 2014 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 22/11 11:18:20 | 1 | 100 kr |
| 22/11 23:07:48 | 2 | 500 kr |
| 23/11 17:43:32 | 3 | 350 kr |
| 23/11 17:43:32 | 2 | 400 kr (Budbetjänt) |
| 23/11 17:43:53 | 3 | 450 kr |
| 23/11 17:43:53 | 2 | 500 kr (Budbetjänt) |
| 23/11 17:44:43 | 3 | 600 kr |
| 24/11 18:14:35 | 4 | Vinnande bud |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: beck & ljung färglitografi grafik litografi litografier litografiskt blad
-
6348 Färglitografi
Michael Qvarsebo (f. 1945), Sverige. Signerad, num..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:43 -
7081 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:12 -
7082 Färglitografi
Roland Svensson (1910-2003), Sverige. Signerad, nu..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 18:13
-
7063 Färglitografi
Sven X:et Erixson (1899-1970), Sverige. Signerad, ..//
Auktionen avslutas
om en vecka
26 jan kl 19:38



